Pogledaj jedan post
Old 31.07.2017., 20:25   #5
Quote:
mac09 kaže: Pogledaj post
Nisam više toliko mlad....očito je da postoji strah kod mene...s druge strane ona je atraktivna bez obzira na godine....sjećam se kakve su se stvari meni vrtile po glavi dok sam imao 25 i bio u društvu starijih zgodnih žena
Što te briga što se tim mladcima vrti po glavi, ako si siguran u svoju ženu?
Nije valjda da bi rađe akrapa za ženu da se ne moraš brinuti da je drugi žele jebati?

I btw. nije da samo ti nisi više mladac. Nije ni tvoja žena. Koliko god dobro izgledala godine su tu i to se vidi i po nekim drugim stvarima, ne samo po izgledu.
Imaj na umu i to da nisu svi muškarci poput tebe. Neke s 25 uopće ne zanimaju starije žene, kako god one izgledale. Pogotovo ako imaju mlađe na izbor, a ljeti obično imaju (npr. tu na forumu ima dosta takvih kojima je ženska od preko 30 baba koja nema usporedbe s mladim mesom ).
A i ako ih zanimaju, mladići teško prilaze starijim udanim ženama bez konkretnog poticaja (jer valjda osjećaju da su veće šanse odjeba). Tim više ako je žena s klincima. Prije će ti ženu bariti neki vršnjak...pogotovo oženjen.
To ja iz iskustva. Ozbiljno.

A sad da se obratim tvojoj ljubomori i niskim strastima i primirim ih.
Imam vaše godine, muž plovi na brodu, a ja cijelo ljeto na GO u Dalmaciji.
Jedino što ne preferiram muško ženskom druženju. Dobro društvo je dobro društvo.
Što se barenja tiče, jedan dio kad krene, vidi klinca...bjeeeeež.
Drugi dio je oženjen, pa misli ako sam sama na ljetovanju da sam usamljena i tražim fuk. Ti brzo odustaju kad im kažeš dvije, tri jer ionako prakticiraju APP metodu.
Ima nešto starih momaka, ali oni se obično boje pičke, pa njima samo viknem BU i nema ih više.
Ovi neki baš mladi koji vole starije koke znaju se međusobno pogledavati, komentirati i smijuljiti kad me vide. Evo sinoć u pizzeriji čujem picajola kako komentira kolegi od 20-ak godina kako bi me po...a ne kuži bidan da stojim iza njega. Kad je skontao moj mrki pogled propao u zemlju, onako crveno slatko mladenački.

Pišem ti ovo ne samo da se pohvalim kako sam pička ipo (a jesam), nego zato da shvatiš da ako tvoja žena ne da zeleno svjetlo neće nju nitko proganjati kao da je slobodni curetak.

Edit: ne shvaćaj moj post preozbiljno, ipak sam na GO-u, a sunce prži za popizditi. Pis and luv. I vjeruj svojoj ženi, ako ti do sada nije dala materijala za brigu.
choupette is offline  
Odgovori s citatom