Tema: Sirova hrana
Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 00:05   #6045
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ovo sam quotao jer je jako dobar i konstruktivan post.

Uz malu konstataciju na :
"...Ne smijes biti gladna to je primarno...."
Zašto ne, glad je normalna pojava, nakon malo gladovanja i polutrule kruške popadale sa grane su pravi oblizeki
Druga je stvar što netko sluša priče o "modernoj sportskoj prehrani" , i želi to ukomponirati u jedinu zdravu prehranu. Prva isključuje drugu i obratno.
Pozdrav...pa ovo sam naveo zato što je sirovojelcima osobito na početku ovo zapravo veliki problem...oni količinski i volumenom nisu navikli jesti toliko hrane i onda..sada kada predju na ovu prehranu oni zavaraju mozak jer zasite ''želudac'' a zapravo nisu dovoljno unjeli kalorija...i onda se osjećju gladno kroz par dana i letargično...i stalno misle o hrani...i to im ometa koncentraciju normalnog života...a onda nastaje i to gubljenje neželjenih kilograma i remećenje sna a to nije poenta nijednog načina hrane...mi trebamo jesti i nastaviti dalje...da živimo naše živote unoseći dovoljno energije i obavljajućih tvari kroz tu hranu..,inače kako da obavljamo aktivnosti neometano...dakle prosto je ...
A ovo sa sportskom hranom ne kužim baš...na što misliš...jer nemam veze sa sportom i njime se ne bavim
snith is offline