Pogledaj jedan post
Old 10.11.2017., 21:33   #5188
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
to drugo sto kazes, sve bi to bilo cool da je to bilo normalno ljevicarstvo (za nase pojmove) na snazi u DDR, ali kako znamo nije... nego ustvari pricamo o jednoj od extremnijih drzava Istocnog Bloka, ali fakat extremnije, stara yuga je valjda bila vrtic za malu djecu usporedjujuci sa time.
Slažem se, pogotovo s boldanim. DDR je ogledni primjer neprovedivosti i očajnih posljedica sovjetskih ideja.

Bilo bi možda zdravije da je DDR bio nešto sličnije skandinavskom socijalizmu (ili barem jugoslavenskom), no to nije Svemir u kojem živimo. U ovom ovdje se dogodilo što se dogodilo i ja sam samo impresioniran time što je jedan narod na tim konkretnim ruševinama uspio izgraditi

Quote:
glaukom kaže: Pogledaj post
...Eeeeee, znaš što je problem? Cherry picking, kao i kod svakog ekstremiste. Ja bih vozio BMW, i boli me kara da li ga je sastavio Hans ili Murat. A po selu bih fecitirao da mrzim Murata. I jednom tjedno bih odlazio do Nirnberga kod Murata u trgovinu i kupovao prehranu, zato što Murat ima kvalitetnije povrće, meso i sir. Licemjerjedo jaja...
Za takve političke stavove su često licemjerje i dupli standardi nužni preduvjeti

Zadnje uređivanje stretch : 10.11.2017. at 21:49.
stretch is offline