Pogledaj jedan post
Old 21.05.2008., 12:13   #2
Quote:
goodie kaže: Pogledaj post
Pitanje: da li isto ulje koriste kočnice i hidraulično kvačilo? Naime, meni je problem sa cilindrićima kvačila (ja mislim) jer mi je pri svakom pritisku na njega drugačiji osjećaj, nekada prodama malo više i hvata dolje kod poda, da bi se zatim pri idućem pritisku popravilo i manje bio izražen taj osjećaj propadanja i hvatalo bi više, pa onda opet propadne, pa tako svaki put ko kinder jaje, nikad ne znaš hoćeš li moći prebaciti u brzinu ili će ti propasti papučica kvačila? I postoji li bilo koji način da se izbjegne kupovanje oba cilindrića (i onog na papučici i onog na getribi) jer je onaj dolje oko 1200 kuna, a onaj gornji 900 kuna- auto je Laguna II 2003. godina. Ne primjećujem da mi bilo kakvo ulje igdje curi...
U 3 različita servisa su mi rekli da se onaj dolje ne može nikako reparirati jer je u getribi "druk lager"...?!?
A može li se donji tlačni kupiti zamjenski?I kako to da nigdje ne pušta?Isto je ulje,ako si nadolijevao i sad ga fali,jedini logični zaključak je da negdje mora puštati samo ga ti ne vidiš.Prođi rukom sa donje strane tlačnog cilindra,i sagni se u unutrašnjost vidi da li je suho na gornjem dijelu papučice kvačila.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom