Pogledaj jedan post
Old 22.09.2009., 00:38   #27
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Koje muke po parnom čistaču ...
Nadam se da će mi se ove muke računati prilikom beatifikacije


Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
...Pričaj što je bilo sa Neckermannom...
Ah, Neckermann! Zovem ja prošli tjedan na onaj broj koji tamo piše da imaju li parni čistač... imaju... fino, kažem ja, je l' može na firmu račun, može... fino, dajte mi pošaljite predračun... može, ali bolje da naručite preko interneta, jer onda imate 20% nižu cijenu od one iskazane u cjeniku. 20% je 20% , 'ajde dobro... a koliko dođe poštarina?... 39,99 kn... OK! E, da, koliko to onda dođe sve zajedno, da ja nešto krivo ne izračunam... čujte, najbolje vi ispunite narudžbu na netu, pa ćemo mi vama napisati koliko to dođe... hvala... nema na čemu... đenja... đenja

Krenem ja ispunjavati tamo onu narudžbu, a oni traže broj kartice, MB firme, telefon, faks, adresu... ma, sve generalije. I piše tamo neki telefon da pitam ako mi što nije jasno. Hajde, bolje da pitam, nego da mi oni pošalju umjesto predračuna robu. I nazovem ja...

Dobar dan... dobar dan... samo da pitam, moram li pisati broj kartice ako samo hoću predračun... Kakav predračun, wtf? - čudi se tamo ona teta, o čemu vi pričate... pa, rekla mi je vaša kolegica da ako tražim robu preko neta da imam 20% na iskazanu cijenu... kakav popust?... pa rekla žena.... nije važno što je ona rekla, ja vam kažem NEMA POPUSTA!!!... dobro, dobro, onda znači na ovu cijenu dodam još 39,99 kn za poštarinu... kojih 39 kn, 60 kn dođe poštarina... ali, rekla mi žena... ONO ŠTO JA KAŽEM JE TOČNO, a to je poštarina 60 kn za robu vrijednosti iznad 500 kn... dobro, dobro, no dajte se dogovorite vi tamo... nemamo se mi što dogovarati, OVAKO JE KAKO JA KAŽEM... dobro, dobro, hvala, đenja...

Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
...Nadam se da je odlazak u Sesvete bio uspješan i da si se doma vratila s čistačem.
Dakle, čistač je doma. Doma!

Karcher 1020 Posuda od neke legure (a ne od plastike, kao što navodno neki parni čistači imaju). Na akciji, 599,00 kn. Akcija traje do preksutra.

Ima nekoliko nastavaka, ali ne i onaj za tepihe. Isto tako, ne morate kupovati one 'trokutaste' navlake, već možete i sami staviti svoju krpu (postoje hvataljke za krpu na četki), pa ste izbjegli trošak od tridesetak četrdesetak kn po toj krpici. Isto tako, ne treba mijenjati nikakav filter, a ako se skupi kamenac, može se u DM-u kupiti one tabletice ili prah protiv kamenca za aparate za kavu i sve 5 (ja tako s njima izvrsno očistila dento tuš )

Ali, izgleda da je ova moja kupovina parnog čistača ukleta . Dakle, uzela ja čistač i još neke sitnice i dođem na blagajnu, a kad ono... moja METRO kartica blokirana. Kako blokirana? Zašto blokirana?... Ispalo na kraju da je izbačena iz njihovog sustava jer dvije godine nisam kupovala kod njih. A gdje ste to u ugovoru napisali da ćete me izbaciti iz sustava nakon dvije godine? Samo ste napisali da mi nećete slati promidžbeni materijal ako tokom godinu dana ništa ne kupim kod vas. Nema ništa, žao nam je... ajme, ljudi, pa ja organizirala prijevoz, kupila mami kolače, dajte nemojte... žao nam je žao... što žao, dajte mi nekog nadređenog (a skoro pa 21 sat)...

I stvori se šefica i ja opet iste argumente, istu kuknjavu, dajte, budite ljudi, ako mi ne krene para na čistač, krenut će mi na uši, majke mi, već mi je svega dosta, režem vene, skačem u Savu, objesit ću se I tu oni uzeše telefone u ruke, zovi amo, zovi tamo i na kraju... platim ja... sretno krenemo u auto, zatvorim vrata, zavalim se... kad trči žena s blagajne izbezumljeno, da mi nije prošla business kartica. Molim? ... kako nije prošla... nije, storniralo... što storniralo... pa, storniralo iznos... kako storniralo... pa, ja nešto pritisnula, pa tako...

Da skratim, čim se oporavim od nabavke parnog čistača, javljam se s prvim recenzijama. Hvala na pažnji i razumijevanju!
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom