Pogledaj jedan post
Old 24.11.2011., 15:52   #8
Quote:
ciciburici kaže: Pogledaj post
Evo,vidim da imate jako puno negativnih komentara(podrzavam). Ali moram reći da ovaj članak uopce nebih napisala da nisam cula za tu dijetu od jedne bliske prijateljice. Zenska je stvarno krupna i isla je gubiti 7 kg tek toliko iz fore. Vjezbala je svaki dan i drzala se je uputa. Smrsavila je 5kg u tjedan dana.
Odlučila bih se na ovu dijetu zato sto imam za izgubiti oko 5 kg otprilike nebi skodilo ni 10 ali 5kg bi bilo ono pozeljno(vjezbam svaki dan i pravilnom prehranom bez slatkisa kruha i prezderavanja sam izgubila 10kg). Ali problem je u tome sto ja imam jos 3 tjedna i muz mi se vraca kuci a voljela bih mu se pokazat u najboljem svijetlu(naravno,nebi me ostavio zbog 5kg)ali ja to zelim uciniti za sebe(znate kakve smo mi zene).
Ugl. sto se tice nutrijenata i gluposti slazem se nikako nije dobra ali sta cu kad mi vrijeme leti.
Možda možeš na neku foru izgubit 5 kila u tjedan dana, al to ćeš i vratit čim počneš jest.
Sredi prehranu, vježbaš i to je to, najbolji put do skidanja lika, ne u 5 dana, al možda u mjesec dana da.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom