Pogledaj jedan post
Old 26.08.2010., 00:59   #80
Quote:
Ista stvar kod mojih. Još se i čude što se ne želim družiti ni sa kim iz te selendre. Pa sigurno si neću birati društvo idiota koji su me zlostavljali. Takvima među mojim prijateljima nema mjesta.
Mojim starcima nije bilo jasno da sam jednu s faksa išamarala. Ženska me non stop sramotila i podjebavala pred drugima i vidjela sam da će se to proširiti i da će početi i drugi. Onda sam joj dala 3 jaka šamara pred čitavom godinom. Crvenila se k'o paprika i nije joj više palo na pamet da me zajebava, a i drugi su me gledali s respektom.
Nažalost, zbog naivnosti i gluposti, kad već moram tako reći, svojih staraca, ja sam proživjela ono što sam proživjela.
Danas-sutra kad budem imala dijete itekako ću ga naučiti da se brani, a ne srati mu da bude dobar, da se ne svađa, da se ne tuče. Tako napraviš idealnu žrtvu za iživljavanje, a djeca, pogotovo kad su mala, upijaju ono što im roditelji govore, makar bila najveća budalaština.
Svaka čast na tome. Baš bih volio da sam bio tamo i to vidio. Baš mi je lijepo vidjeti kada se cura hoće tući ako je isprovocirana haha.

Moji starci su bili isti. Sve na finjaka. Ma k**** na finjaka. To mi nikada nije pomoglo. A kada sam im rekao da je ozbiljno, oboje su mi rekli "udari ga i onda bježi". Ma da, ja napola paraliziran i fizički hendikepiran bi trebao uspjeti njima pobjeći...a ne daj bože da sam usred trčanja dobio napadaj, ostao bi paraliziran iste sekunde, eventualno roknuo glavom u beton i zbogom živote...nije da nisam htio ponekad uzvratiti, ali u mom slučaju to nije imalo puno smisla. A čak da sam mogao bježati, nikada ne bih to uradio. Nisam ih se bojao. Izbjegavao sam ih jer nisam imao izbora, a razlika između života i smrti je za mene bila jedan jedini udarac. A to nisam mogao riskirati. Normalno, zbog toga sam dobio reputaciju kukavice, pa su se svi išli iživljavati na meni, jer su mislili da se bojim...

Jednog ću dana imati djecu, muško ili žensko, nema veze. Naučit ću ih najbrutalnije tehnike koje znam - a znam ih jako puno. Jedino se nadam da moja djeca neće imati neku tešku bolest poput mene, jer im onda možda ni to ne pomogne.

Quote:
da, ovo je zbilja pokvareno što su ti radili. svaka ti čast što si izdržao.
Šta da kažem, bio sam prepušten sam sebi, morao sam. Nije bilo baš izbora...hvala ti na podršci
Freelancer77 is offline  
Odgovori s citatom