Pogledaj jedan post
Old 08.02.2012., 13:40   #3
::

Quote:
gromy kaže: Pogledaj post
Ja,se od prvog dana nisam bas snasla u svom razredu,nije da ih mrzim,ni oni mene,jednostavno se ne druzimo,jer oni misle da sam ja cudna jer sam povucena,osjetljiva,i neznam prici ljudima,bjezim od njih,tako reci pomalo ih se i bojim i zato me decki u razredu konstantno,ajmo rec zezaju,jest da to meni smeta i vise to dozivljavam ko maltetiranje jer su nekad stvarno bezobrazni,ugl ja sam malo ,pristojno cudno djete s kojim nitko ne zeli ima posla,a i kad moraju sjesti kraj mene,to im je drzavna sramota!!pa me sad zanima,ima li jos ovakvih'outsidera',kao ja koji su cjelo vrijeme srednje bili u ovakvom polozaju,ako vas ima,jeste li isli na maturalnu,ekskurziju??
uvijek ima slicnih ljudi tebi i nisi ti kriva sto se nisi uklopila u takvo drustvo, vec jednostavno situacija. bilo bi idealno da si recimo nasla nekog slicnog sebi il nekog s kim se mozes druzit malo vise i kvalitetnije (kao sto sam ja nasla svoju frendicu u razredu i same sebi smo dovoljne). al bez obzira na to sto nisi, nemoj se dati ponizavati od ostalih u razredu i nemoj im dozvoljavati da pretjeruju. moram se usput ovdje nadovezat i rec kako me ljuti kad ja nekog ne diram a taj neko dira mene (ovo je bila metafora, ne doslovno). sto se tice ekskurzije, razmisli dal bi htjela ic tamo gdje se ide. ak bi htjela, onda ti je moj savjet da odes i vidis ono sto mozda u buducnosti neces imat prilike vidjet pozdrav!
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom