Pogledaj jedan post
Old 22.03.2012., 12:45   #288
Quote:
-Mariposa- kaže: Pogledaj post
Nisam čitala cijelu temu, ali odgovor na prvi post. i ja sam istih godina i sve je slično kako kod vas. jako sam jako željela dijete i bacili se mi radosno na posao. ipak kad je test pokazao pozitivno, smrzla sam se i prepala, iako ne u toj mjeri da bih pomišljala na pobačaj. hrpa pitanja i nedoumica u glavi, strah, obaveze, odgovornost, ne mogu ja to, nema povratka... ma svašta. ali stigao je moj mišić, evo ga ima godinu dana. mogu ja to :-) i ne bih se vraćala na staro ni za što na svijetu.
hoću reći, sve su to normalni strahovi i razmišljanja, a tvoja draga očito voli malo više dramatizirati, kao i oko vjenčanja, pa tako i sad. za godinu dana ćete se smijati ovoj temi i sami sebi i reći, mladost - ludost. i da, uživat ćete u bebi, najvećoj sreći koja će vas zadesiti u životu. jest da je teško, ali je nagrada puuuno veća. sretno!
kristalno jasno i ispravno.
a ludu mater nek otkači jer će vještica navijati da je ostavi,radovati se njihovoj mogućoj nesreći, da bi svojoj ćeri mogla reći "jel vidiš da sam bila u pravu, svi muški su govna, odbacio te kao i onaj mene" fuj to.
za kalendar is offline  
Odgovori s citatom