Pogledaj jedan post
Old 05.04.2013., 23:04   #2248
Evo da i ja napisem svoje iskustvo. Ja sam kupila 2 kupona za IPL depilaciju. Jedan je bio u salonu Idol Plus, a drugi u salonu Body Creator.

1.Salon IDOL PLUS: Odlucila sam tamo tretirati ruke. Cura mi je rekla tamo da ne vjeruje da ce mi djelovat bas, da to djeluje samo na jako tamnoj dlaci.Al eto posto je kupon kupljen odlucila sam iskoristiti pa što bude bude. Malo je peckalo i smrdilo je na spaljenu dlaku al nista strasno. Drugi tretman isto je malo peckalo ali ovaj put su mi nakon tretmana na nekim mjestima po rukama ostajale crvenkaste točke promjera 2 cm, i nakon toga nisam htjela vise ici, iako mi je ostalo jos tretmana.Ali moja zamjerka je što aparat izgleda kao da je kupljen u kineskom ducanu, trazila sam ali nisam uopce mogla naci naziv aparata (pa da doma kasnije provjerim). Salon je fkt ok, al što se tice tog aparata za ipl, ne preporucam.
2.BODY CREATOR: Ovdje sam odlučila tretirati lice. (brcici, zalisci, obrazi). Veliki + dajem zato što im pokraj aparata stoji certifikat gdje pise sta je aparat, datum, rok, sve... i pise tocno koliko tretmana je potrebno za koji dio tijela. Dosad sam bila na 3 tretmana ( s tim da nemam bas jako tamne, jednostavno me zivciraju) i stvarno se smanjilo, i dalje raste, ali manje. ( pise na papiru pokraj aparata da je za lice potrebno oko 12-15 tretmana) tako da stvarno preporucam ih zbog dobrog aparata. Ali dajem - zbog neljubaznosti zaposlenika. Ali sve u svemu ok.
Puki20 is offline  
Odgovori s citatom