Pogledaj jedan post
Old 21.04.2017., 00:28   #5925
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Zato jer tvoja argumentacija koju konstantno guraš u prvi plan o nedostatku dokaza i s kojom "rušiš" argumente suvgovornika na prethodnim stranama tada pada u vodu.
Što pada u vodu? Postavljaš besmislena i trivijalna pitanja, tipa, bi li ja ponovno postao kršćanin, da se dokaže da je nekakav sitni Isus propovjednik postojao.

Quote:
Što bi ti, OIB, osobnu kartu, otisak prsta?!
Ne. Samo jedan, jedini, maleni zapis nekog neovisnog očevidaca, a ne propagandu kršćanskih pisaca. To je tako malo za tražiti, i takvo pismo bi odmah postavilo Isusa kao povijesni osobu. Nikakav OIB, video zapis ili što sve ne.

Quote:
A ovo konstatno mantranje o raju i paklu
Počeo si i vrijeđati sugovornika.... O ognjenom jezeru mantraju popovi, a ne ja.

Quote:
sve mi više izgleda kao neka trauma, strah od smrti ili nešto sl. Često ti se to provlači kroz upise.
Nisi prvi ni poljednji kojemu se ne sviđe što pišem da za Isusa imamo premalo dokaza da ga proglasimo povijesnom osobom, pa pokušavaju psihoanalizirati glasnika kako bi pokopali njegovu jednostavnu poruku....
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom