Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 13:01   #751
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Pa Ripple 2 ili mini Ripple je Stellar, ali meni puno draži jer su potpuno suprotno krenuli od Ripplea - naime oni su se okrenuli od banaka i npr. čak pokušavaju u Africi uspostaviti neki sustav slanja novaca - brz i jeftin kako bi svi mogli jeftino imati novac. Isto tako drže puno novčića kod sebe, ali oni te novčiće ispuštaju kroz svakakve natječaje i akcije - pa tako su nagrađivali dobre projekte Lumenima. Isto tako bili su nagrađivali i BTC holdere nedavno - bio sam u BTC forumu stavio obavijest o tome prije par mjeseci, ne znam jel netko pokupio free Lumene ... Na početku su čak i Ripple holdere nagrađivali .

Uglavnom ja sada ne bi ulazio u njih više, zbog opasnosti od tog velikog rušenja cijene što je za njih pod normalno. No opet oni su prije onog velikog pada sviju bili na .023c što je još dosta ispod.
Ajoj... Meni se čini da ljudi kod nas ne znaju previše o Africi i o sustavima plaćanja kod njih. Što se toga tiče, oni su godinama ispred nas. U Africi od 2007. si ljudi prebacuju novce preko SMS poruka. Ironija, ali baš nerazvijenost infrastrukure, a dostupnost mobilnih telefona, je dovela do toga.
M-Pesa, EcoCash, Easywallet... Ima ih. Uglavnom, ne znam šta XLM može ponuditi jednoj Africi, a da već nemaju? Jedino manju proviziju, apsolutno ništa drugo, jer su i SMS transakcije trenutne.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline