Tema: Prijevara
Pogledaj jedan post
Old 05.11.2017., 14:31   #866
Dakle, "frend" koji radi u tcom imao je priču da posto živimo na istoj adresi a ja već imam kod njih usluge, on bi se ubacio pod moj account kao odvojeni household, sebi i sestrama uzeo tarife i mobitele, te dobija i ps4. Treba samo moj oib. I ono ok, zašto ako mogu proći povoljnije... Da bi za mjesec i sitno došle tri opomene o neplaćenim računima. Joj kaže ovo ono, daj ih meni i ja to platim. I tako par mjeseci mir do petka kad meni stiže obavijest o utuženju. Došlo je do toga da su mu saznali roditelji, na što su isti dan došli sa novcima da platim dug. E sad, mole me da potpisem papir za raskid ugovora, a sve penale za ugovore i uređaje platili bi oni. Pošto su voljni mislim da mi je manja komplikacija to nego da tužim za nešto što nisam potpisao, sudovi, policija i sl. Naravno ja nisam jedini u zgradi kome je to učinio i kako će to sa drugima rjesiti ne znam. Znači raskinem ugovor, oni plate penale i gotova priča što se mene tiče. Iako time bih priznao da je to moja krivca... Posjedujem razgovor na messenger gdje me moli da lažem zbog njega kako bi mu sveo probleme na minimum. Mišljenja sam da mu treba očito pomoć psihologa ili neke ustanove i da ne bih želio da zbog mene završi "u ćorci". Iako se ne zna kako će drugi postupiti...
Što mi je činiti?
deckoos is offline  
Odgovori s citatom