Pogledaj jedan post
Old 27.04.2010., 21:34   #15
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Fascinantno je kako se nijedan vjernik nije javija sav oduševljen ovim pronalaskom, nego samo grupa frustriranih ljudi koji nemaju život pa jedva čekaju popljucati bilo što vezano uz neku religiju. Ovaj se podforum doista nije nimalo prominija. Iskreno, da su pronašli "Budin piercing" (karikiram) negdi u Indiji ja na to ne bi niti obratija pažnju, a kamoli da bi iša u iscrpne analize zašto su ljudi koji viruju da je taj predmet pripada Budi ludi, ograničeni, ovakvi ili onakvi.

Očekiva bi da ovakvo "revolucionarno otkriće" u vjernicima pobudi potpuno oduševljenje i oni preplave ovaj topic, ali ne, isti stari pljuvači religije su se jedini pronašli tu i ovo će biti još jedan topic u kojem će oni slavodobitno urinirati po religijskim učenjima jer su oni prepametni i nisu ograničeni ka vjernici pa će ode malo prodavati pamet.

Nekad je bilo smišno kolika je nesigurnost (uz neizostavan kompleks) prisutna u nekim ljudima. Sad je to već pomalo tragično.
Nabavite život. Nemojte misliti na torticu. Opustite se. Nemojte misliti na torticu.
Ma ko su ti turski i kineski istraživači ...pihhh...da su pronašli kostur dinosaurusa odmah bi svi povjerovali jer ipak oni su istraživači ...ovako kad se radi o Noinoj arci logično je da će biti izrugivanja svake vrste....meni kao vjerniku nisu potrebna njihova istraživanja da bih povjerovala ....Ararat i Noina arka stara je tema i već istraživana ,tako da ništa novo ...ipak zanima me daljni tijek istraživanja mada mislim da će kao i obično sve biti zataškano ..javnosti radi
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Odgovori s citatom