Pogledaj jedan post
Old 19.08.2012., 09:15   #17
Evo ja imam g4 85kw sa 6 brzina. Imam ga vec jedno godinu i nesto sitno. U tih godinu dana, u biti odmah iza kupnje, zamjenjeno ulje, filteri, vodena pumpa, remenje, spaneri. Cisto da mirno spavam. Dalje iza toga se nije dogodio nikakav kvar. Sad bih trebao promjeniti kocione plocice i eventualno prednje diskove no to je ionako potrosna roba.

Sto se potrosnje ulja tice u 15 000km nije popio 1 deci. Motor je u savrsenom stanju (koliko je to moguce za svoje godine)

mikroprekidac malo zajebava na presnjim desnim vratima, tj, ne detektira ponekad da su vrata otvorena. Ali to je ponekad, ima neku svoju volju kad mu se radi, a kada ne. Nije neki strasan kvar, ali eto.

Krajnja brzina mu je oko 210po satu sto znaci da...sat laze zajebavam se. 200 ide, iako po meni je bitnije ubrzanje nego krajnja brzina s obzirom da to nemas prakticki gdje ni voziti, a uz malo srece zaustavit ce te presretac na AC

sto se opreme tice, moj ima grijanje sjedala, climatronic, grijane retrovizore, perace farova, abs, esp, el. prozore, 2 zracna jastuka i mislim da je to to. Mozda sam nesto i zaboravio. Od opreme sve radi zasada i nemam problema sa time. Osim zracnih jastuka koje nisam isprobavao i necu

Eh, da, godina auta je 2000.

evo ako te sta zanima, pitaj.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom