Pogledaj jedan post
Old 24.08.2007., 00:32   #17
Quote:
Veronalona kaže: Pogledaj post
Nemam leukocite nego proteine i sedamentaciju 2-3. Ispod tog piše masa bakterija (da li to znači da imam i baktrije???) ali nije me poslao na nikakvu daljnju analizu samo je rekao da je to uobičajeno i da će se to smanjiti nakon 12 tjedna.
Vjerujem da cijelo vrijeme pričamo o urinu. Urin se pregleda na leukocite, proteine, glukozu, ketone itd. da ne nabrajam, a onda se pregleda i sediment urina u kojem može biti E-eritrocita, L- leukocita, bakterija, sluzi, kojekakvog epitela.... Pretpostavljam da u tvom sedimentu ima samo 2-3 leukocita i masa bakterija. Bakterije mogu biti iz okoline mokraćne cijevi, ne nužno iz urina, pa unatoč masi bakterija broj leukocita u urinu ne vrišti za infekciju. Dobro bi bilo sa 12 tjedana ponoviti taj nalaz- kompletnog urina pa ako opet budeš imala masu bakterija, leukocite ili proteine uputno je učiniti za početak urinokulturu. Do tad pij puno tekućine kao što sam napisala u ranijim postovima.
Za mene je funkcioniralo i unatoč 3x2 Utrogestana vaginalno plus još jedan lijek vaginalno, pa relativno česti pregledi, nisam imala bakterija u urinu.
Velika većina trudnica ima bakterije u urinu i nema baš nikakvih simptoma.
No bez obzira na nemanje simptoma treba liječiti se od tih bakterija, ali, kako je i tebi rečeno, iza 12. tjedna nalaz se može promijeniti.
Svakako javi šta je bilo i kakvi su nalazi.
Drži se!
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom