Pogledaj jedan post
Old 23.05.2009., 21:33   #18
Subota 16.02.2008. 20:00h

MAN stoji u Erwitte jer je imao servis, dolazim do portira i tražim ključ....laganini preko placa do iza radionice ....tamo stoji "mrcina"!

Otključavam, penjem se i tražim jxxxxxi prekidač za svjetlo u kabini .....jer se nije upalilo otvaranjem vrata....koje akrobacije izvodim dok se sjetim da je taj prekidač na konzoli desno uz sjedalo skoro na samom podu!!!!!!

Vadim etui u kojem držim svoju vozačku chip kartu.....i onda se sjetim da moram do ulaza u dispoziciju gdje je čitač kartice da je aktiviram jer je inaće neće prihvatit digitalac a onda mogu okretat ključ do imendana....bez kartice u digitalcu neće htjet upaliti!!!!
Obavio i opet u kabini guram karticu .....zuji motorić ko za CD ROM.....guta je ....na ekranu ispisuje Welcome i moje ime i prezime....onda se pojavljuju crtice kao da se puni .....snima podatke u svoju memoriju...moram pritisnuti OK kad pokaže D za zemlju početka ( istodobno memoria stanje km) ....i pita želim li manualno nešto upisat ....jok ...nemam kaj za upisat....

Provjera da nije u brzini i okretanje ključa.....vrti, ali ne trza .....ponavljam......vrti ali ne trza .....e pa mene si našel ? Pedala do metala i opet ključ....aha ..........sam si mislil .....nebu mene jedan MAN zajexxxxx!!!!!!

Pogled u retrovizore ...........izgledaju masivno ali su njesra ko i na AXORU!.....umanjuju ....i uski .....donji širkokutni naštimavam po sebi ...gornji pašu!

Bože kakav je ovo volan ? Ko tepsija za burek...........lupaj petom da ga podesim prema sebi .....ok ...sad smo spremni momak .....da vidimo kaj znaš....mjenjač je 16 brzina ZF comfort shift.....4 mala grupa, 4 velika grupa preklopnik sprijeda na ručici ....i svaka se može splitat ( podijeliti ) znači još 8 ....ajmo ručicu k nozi i nazad .........naravno prije toga stisnuo TVRDO kvačilo.........motor zuji ko veliki usisivač....gorivo je pun tank....sve štima ....provjera na računaru što se tiće ulja ( mada je bil na servisu ....nikad se nezna , mogu oni i zaboraviti naliti ili ne naliti dovoljno kaj ne ? ) ....

malo gasa ....sad više nije usisivač već veliki mlinac za kavu .....ajmo motaj desno .....ooooooooojs .........4ta........idemo tražiti gdje je ta famozna šlepa sa 1om osovinom? ........počasni krug oko Hella Distribucije.....opsa ........4 par metri ......zuuuuum u 6ta............zuum 7aaaaaaa ( odmah se sjetim sedme od devet ....nebi bilo loše da je tu na komandnom mostu sad aaaaaaaaaaa? ) ...našel sam je ...zakačil ....sad do porte i prebacit svoje stvari iz moje male Meri....sve unutra .....idemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....poslije bum slagal....Lisa hoće na A44 , ne buš mala ....ideme po običnoj ...pa poprek na A2 .....bem ti ova jednoosovinka prati ko luda.....ide kam si zamislim ......a nema ni 8 tona tereta na njoj .....


Čitam CMR.....Valeo Automotive Cooling systems.....car parts Nissan GB....Washington....Sunderland.....kod Reeser Mark odmorišta kupujem vinjetu ....2 dana ( subota i nedjelja ) u NL nema zabrane vožnje nedjeljom ...kod Oberhausena na A3 pravac Emmerich....Utrecht....Rotterdamm....subota uvečer pa kroz Rotterdamm ....a napušeni manijaci jure oko mene ko komarci ....

MAN vuče ko ne ko lav ....vuče ko medvjed grizli.....ko da straga nema ništa...već nakon 20km mi se nije dalo stiskat taj tvrdi kuplung pa sam koristio comfort shift....na glavi ručice mjenjača točno oko palca je mali prekidač......stisneš....i osjetiš kako se pedala sama spušta ....uzme sam gas van...i onda potežeš mjenjač u brzinu koju želiš.....kod tako tvrdog kuplunga prava blagodat....


Ista stvar za spliting .....samo ga dotakneš i on prebaci .....mada mi nije trebalo .....do Rotterdamma nisam imao prilike ni vaditi iz 8e.....osim na promjenama auto ceste .....na autocesti cijelo vrijeme zuji motor imaš osječaj ko da sjediš u avionu točno pored mlazne turbine ono sitno ali ipak glasno zujanje......ACTROS JE TIŠIIIIIIII!!!!!!!! I ugodniji ....sjedalo je tvrdo za moju razamaženu guzu ....zna se Mercedes....( španjolsko žensko ime )....

I ovjes je tvrd ....ali drži cestu ko zaljepljen.....navodi te na brzinu u zavoju koja bi prevrnula šlepu......volan je direktniji nego u Actrosa, sluša svaki trzaj odmah...jedino kako god da namjestim glavne retrovizore kod skretanja ne vidim zadnji dio šlepe ......moram gledat rinzol u širokokutnom donjem ....a mrtvog kuta po desnoj strani ko u priči....onako sljubljeni uz karoseriju i još debeli " A " Stupac ........i lijevo i desno mtrvog kuta do bola!!!!!!! PREMA NAPRIJED NARAVNO! Rudi dobro gledaj na raskrsnicama jer ovo ti pokrije unatoč velikom vjetrobranu može sakriti ne kamion .....LOKOMOTIVU!

Poluga na kojoj je prekidač za motornu .....napravljena za gigante.....predaleko mi je od normalne pozicije šake na volanu .....i prstima je jedva mogu dohvatiti ....nisam dugoprstić!!!!!!!

Dobro ...kočiš? odmah uključi i motornu .....i ova drži bolje nego kod Actrosa......sitnije uspone MAN pegla ko da ih nema mada je samo 380 ks.....
Tempomat ? Stvar navike.....na Actrosu kad uključim motornu ne izbaci tempomat....samo ga isključi tako dugo dok je motorna ukljućena, kad isključim odmah vrati na prijašnju brzinu ....ovdje ? isključi je .....i onda moraš ponovno set ili mem .....

Najviše me smeta instrument ploča.....istinktivno tražim brojač na desnoj strani .....tu je skoro pa na krajičku oka mi brzinomjer....a lijevo gdje sam naviko imat brzinomjer je brojač okretaja....a design istog ? Razlika ko prenosni radio iz 60tih godina i CD player!

Ona kosina naprijed i samo neka gnjezda u ploči ......u koje niš pošteno nemožeš staviti da je na dohvat ruke.....

Ručna je desno dolje ...sav se iskriviš dok je dohvatiš......na zaslonu putnog računara prikazuje samo jedno odabrano , ostalo moraš kroz menije tražiti ....elegancija kod Actrosa.....sve kaj trebaš prikazuje istodobno.....za sad jedina prednost velika "šupa" .....i širok krevet.....fakat ima mjesta ali u istovrsnom Actrosu isto tako ima mjesta .....spremišta u kabini su mala .....

DOsta o MAN-u !

delam jednu pauzicu.....digitalac je neumoljiv...pa bolje da je sve po propisu .

E da kod prelaska granice sam moral stat ....prebacit digitalac sa države D na NL....to ne može u vožnji i navodno bitno je samo za one koji voze za Francusku....e sad prošao sam Rotterdam i pravac na Hoek van Holland.....to je bitno jer se oba terminala vode pod Rotterdam ...ali jedan je od P&O Ferry Europort....a ja moram na onaj od Stena Line......ujutro nastavljam bez brige....sad idem malo "leđna peraja".....
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom