Pogledaj jedan post
Old 06.04.2011., 17:02   #398
ja sam 65 g.,prošle godine sam u 7 mj.imao moždani,lijeva strana mi je bila oduzeta, sad je još uvijek teško hodam nekako,nitko ne može sa sigurnošću reći,a i ne treba
bilo koje inf.ovim putem primjenjivati na sebi, nego sve stričeku doktoru,što on kaže(zakon),netko će reći ima ih svakakvih TOČNO!,ali ih ima i više,ko pita ne.......,tlak koji imaš imao sam ja,pa sam imao tlekomaniju mjerio svaki dan,za čudo bilo je skoro svaki dan ist,ali jednog lijepog dana bum po meni treba se kontrolirati,jer mislim da sam sam kriv.Dan prije 10 piva,nervoza,masnoća,vrućina,3 kutije cigareta,mada sa menom u bolnici ležali su od toga i oni koji cigaretu nikad nisu ni uzeli u ruku,ali će sad reći svi oni koji puše, eto vidiš, likuju,ali pušenje djeluje na nekog bitno i ubrzava,kod nekog je genetski,jer ima u bolnici nažalost i mladosti.Konkretno DOK. će ti
svaki reć masnoća normalno,tlak i tablete adekvatne za tebe za tlak,gustoća krvi,mir i česta kontrola krvi i ostalo što striček DOK kaže,onda kako bog dade.Netreba se sada zabarikadirati usebe pa ono zašto baš ja,ili još bolje ni ono neće mene(tako sam ja pa eto!).NEKA TE .......čuva.
wassermann is offline  
Odgovori s citatom