Pogledaj jedan post
Old 20.05.2013., 00:11   #19
Quote:
Mališute kaže: Pogledaj post
O vama se isto radi ne vidite pozitivno od negativna jer negativno tražite.

Možeš se ti zgražavati nad drugima no u pitanju ja vlastito.Tu kad udariš rez onda ćeš vidjeti ono i pozivitno.
ne zgražavam se ..nego mi je žao ..žao mi je što ljudi još uvijek nisu u stanju racionalno razmišljati ...
mogu ja gledati pozitivno na neke zapise i u kuranu i bibliji ..al ono što gledam je što su te dvije knjige donjele ljudima opčenito...

nista dobro ! po tome procjenjujem njihov končani učinak ..

korištene su za manipuliranje masama i još uvijek u 21 stoljeću koriste se njima iz istog cilja ...
moja vjera moj bog ..tvoja vjera tvoj bog ..onda jos najluđe od svega traže poveznice između to dvoje ...

pa da ima boga valjda bi dao jednu knjigu ..jasnu ..konkretnu ..a ne da treba svako stolječe , malu vojsku vjerskih klerika da nam pojasne što je htio bog ...

malo kritičkog razmišljanja nebi bi bilo loše imati kad se razmišlja o religiji ...

čemu služi ? kome služi? i tko se njome služi?


a bog upamtite po ovm vašim spikama je postojao u isto vrijeme na drugoj strani atlantikai tihog oceana i ostalim djelovima lijepe naše Zemlje zivijeli su ljudi u svojim skupinama ...zašto se njima allah nije obratio? Zašto nije Jahve? ...

zašto Jahvu i Allaha nikad nije bilo brige za plemena u Amazoni ?

Zašto njima nije prenio ta važna upustva za život da i oni mogu živjeti u obožavanju svog stvoritelja?

eto malo takvih pitanja prije spavanja ...da imate o čemu mozgati
__________________
“Some people like me, some don't. I don't understand, Where the difference comes from. My heart like them all. For a simple childish reason. We all are created equal, we all are humans.”
hellaa is offline  
Odgovori s citatom