Pogledaj jedan post
Old 22.02.2009., 22:20   #67
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
@alexandrinha
1. Kontrola je u ovom obliku neučinkovita i suluda i narušava privatnost nevinih ljudi. Zašto ne stave više kamera, uvedu "patrole" zaštitara po centru? Zato jer košta više od mjesečne plaće jednog zaštitara.
Kontrola je tamo zbog nepovjerenja uprave u blagajni(c/k)e (da ne bi u dosluhu sa prijateljem kupcem naplatili samo dio onogo što je kupac dofurao na blagajnu).

2. Uopće nisam jadan kad se živciram, jadna si ti jer ne vidiš eklatantno kršenje građasnkih prava s pozicije jačega.

3. Baš bi me zanimalo kako bi ti reagirala u hipotetskoj situaciji da npr. odeš na šalter u banci, digneš neki iznos sa svog tekućeg, pri izlazu ti zaštitar ultimativno zatraži uvid u potvrdu o isplati i iznos da vidi jesi li slučajno ukrala novac iz banke u dosluhu sa službenicom.
4. Mislim da bi bilo vriske, zvanja novinara, policije, B.a.b.e.-a i HHO-a...

5. Postoje li u firmu u kojoj ti radiš zaštitari? Kontroliraju li ti sadržaj torbe na kraju radnog vremena? Bi li im to uopće dopustila ili bi smatrala da neopravdano zabijaju nos gdje im nije mjesto?
odgovor na točku:
1. Zašto,zašto,zašto se zemlja vrti oko sunca?Zato što je to jednostavno tako.A kad budeš,dao ti Bog, direktor trgovačke tvrtke,onda planiraj politiku osiguranja od krađa,kako ti odgovara.
2. Samo građanska prava??? Kako si krenuo čudim se da nisi rekao da je to kršenje ljudskih prava.
3.Zaštitari u banci nemaju to u opisu posla niti ovlasti.
4.Policiju sigurno ne bih zvala.
5.U mojoj firmi rade samo policajci.
ždralexandrijka is offline  
Odgovori s citatom