Pogledaj jedan post
Old 25.03.2011., 14:04   #8
Quote:
SETRA Samoborček kaže: Pogledaj post
Mislim da je važno napomenuti kako se uskoro otvara novi autobusni kolodvor u Samoboru koji je kod Ildaksa/Lidla na betonki. Ne znam kako će onda voziti autobusi za Breganu, ali mislim da bi mogla ostati trasa ista, tj. da će do kolodvora ići Gajevom, a da će se uspostaviti još jedno stajalište kod doma zdravlja.

Bila je planirana i staza od sadašnjeg AK do Jankića, ali nije realizirana što je šteta jer skraćuje put podosta (privatno zemljište/novi kolodvor).

Moguće da će se otvaranjem novog kolodvora uspostaviti neka kružna autobusna linija koja će razvoziti ljude po gradu. Nemam pojma što planiraju, ali nadam se da nešto planiraju napravit jer je novi AK popričilno izvan grada.

Predlažem liniju:
NOVI AK - Wirgesova - Kralja Petra Krešimira IV - Svetonedeljska - Perkovčeva - Ivanščakova - Kompareova - Krležina - Šmithenova - Obrtnička - Starogradska - VUGRINŠČAK - Starogradska - Obrtnička - Gajeva - Krležina - Bana Josipa Jelačića - Bleiburških žrtava 1945. - Wirgesova - NOVI AK
slazem se u potpunosti sa tvojim navedenim trasama za po gradu.. to bi bio pogodak!!! samo pitanje dali imamo nekog pametnog u gradskoj fotelji koji bi to sproveo u djelo
__________________
ŽELIM, A ZNAM DA I MOGU!!!
malateta is offline  
Odgovori s citatom