Pogledaj jedan post
Old 21.10.2005., 09:23   #4
Pomoci ce ti naci stan utoliko sto ces ti nazvati za jedan stan, a oni ce te pitati sto bi ti htio, cijena, dio grada, kvadratura i ostale filtere koje imas pa ce ti ponuditi sto oni imaju. Iz mog iskustva, agenti te cesto vode u stanove koji ni oni do tad nisu vidjeli pa ispadne da ti o stanu ne znaju nista reci i da se oni ogledavaju kad tamo dodju. Po meni neprofesionalno. ALi ako znas da agenti (barem ovi s kojima sam ja pricala) ne rade za placu nego na proviziju, trose svoj benzin i mobitel, nije ni cudo sto se nece razletiti po gradu da vide sve stanove prije nego tebe tamo odvedu, posebno zato sto jedan stan prodaju sve agencije pa mu taj stan ne garantira nikakvu zaradu.

Onoliko koliko ja pratim, Dogma se cini dosta profesionalna, imaju i svoj katalog, a to kosta. Ako trazis novogradnju, obicno na zgradama imaju broj telefona izvodjaca ili investitora pa ti je to jedan od nacina da izbjegnes agenciju. Obzirom da agencije dosta dizu cijenu nekretnini, a usluga je ponekad upitna, nadju se nacini za doci direkt do prodavaca...
sara4 is offline  
Odgovori s citatom