Pogledaj jedan post
Old 18.10.2006., 19:56   #2
Exclamation NIsi sam

Naime i ja imam isti problem a imam i prijatelja sa sličnim iskustvom..To je i 1od razloga zašto sam se regao ovdje..
Stvar je čista debilana,sjedis cijele dane u sobi pred knjigom ,nikud ne ideš,KAO učiš a čim odradiš 1 pasus texta nagradiš se plandovanjem narednih pola sata ili vise, a kasnije opet vidiš da ništa neznaš i kreneš otpočetka..
Netko tko ne zna o čemu se radi nikada ti nebi vjerovao da si u takvim dramama i mislio bi da radiš neznam što kada pogleda na rezultate..
Ja osobno ,a i moj prijatelj,prvih 2-5 dana tako provodimo dane sjedeći pred knjigom i lutajuči prostranstvima gluposti a onda po malo stvari krenu same od sebe,uglavnom..
Bitno je ne odustati ne dopustiti mašti da krene u vlastitom smjeru i možda je dobro ucjeniti sebe i sastaviti >must do< listu za predstoječi dan pa makar propadne svijet ili ti se zapale leđa da ne mrdaš dok to ne obaviš..
Na mog prijatelja jako dobro djeluje frka pred ispit i onda radi danonočno i stigne,ali ja sam teži slučaj ,ja nekako KAO imam vremena i jednostavno ne izađem na rok jer nisam od onih što vjeruju u sreču i zato i jesam zaglavio...

Znaš,možda nas je strah uspjeha,možda nam je dobro tu gdje jesmo pa eskiviramo potencijalne probleme bacajuči se u još veće. Osobe koje jedva preživljavaju dok studiraju sigurno nemaju motivacijskih problema...
Mislim da ti nisam puno pomogao ali...makar znaš da nas ima još,jako puno..
 
Odgovori s citatom