Pogledaj jedan post
Old 18.09.2017., 01:16   #2785
Kinder Pikachu - javio sam mu se još popodne i pričali smo, s pauzama, sve do prije koji sat. Ako ništa, barem nije bila nategnuta komunikacija, da sam samo ja pitao i pričao a on odgovarao s da-ne-aham. Bilo je praktički kao i onaj dan kad smo uživo razgovarali, to je bar nešto. A to s macama je i meni palo na pamet, jer sam skužio da ih voli i da ima jednu. Preslatko mi je to jer sam i ja cat person
Vidim da i ti imaš neke životne dubioze, držim fige što god to bilo. A penisiće ni ja ne volim gledat preko romea, gay.hra i sličnog tako da te tu skroz razumijem. Uživo je najbolje, ali i najteže i treba dosta živaca. Valjda je to ona da se za sve što vrijedi u životu treba i pomučiti.
Thelux - to sam malo pratio onaj dan kad smo se vidjeli i nisam ništa pametno zaključio. Par puta sam skužio da promatra nekoga (bile su i žene i muškarci u pitanju ako se dobro sjećam), ali ništa konkretno. Jedino što nije nikako komentirao cure sa mnom, a bilo ih je dosta i već smo bili prešli na 'bro' način komunikacije, ali ne znam koliko je to validno.
B.B2 is offline  
Odgovori s citatom