Pogledaj jedan post
Old 05.11.2017., 19:38   #6033
Pozdrav svima! Mi smo u kvartu skoro god dana i moram priznat da smo odusevljeni.
Prijavili smo se za Klaru, ali stanovi nam se nisu svidjeli... kad smo dosli na red ostalo je samo jednosobnih stanova koji su bili oko 250 eura. Ovdje imamo cetverosobni stan za iste novce. Nista nam ne curi i rezije su minimalne. Istina, malo smo doma, ne grijemo dok nas nema.
U kvartu po meni ima bas sve sta ti treba, od ducana, pekara, sad i mesnice, frizerskih salona, kozmeticarskih, optika, pizzeria, cevapcinica, kafica, veterinarske stanice... zdravstvena ustanova, zubarska privatna... ja ne znam sta nam to jos treba?!?!?!
Mi smo oboje iz sireg centra i do staraca imamo cca 15 min voznje ni tamo gdje sam prije bila nisam imala toliko sadrzaja u samoj blizini. A tri busne linije koje voze svakih 20 min, mislim da nigdje nema... do vlaka imas 20 min pjesice...
Djecjih parkova u kvartu kao u prici i zelenila gdke god se okrenes meni je ovdje odlicno 😄 svi koje poznam cudili su se da mi je palo na pamet da ovdje zivim.. ali kad su dosli u stan svima je sve bilo jasno 😁
Svim zainteresiranima savjetujem da se prijave pa ce vidjet koliko imaju sanse 😉 a prije samog potpisa ugovora mogu posjetit stanare zgrade i raspitat se o samim stanovima 😊
Stepmom is offline  
Odgovori s citatom