Pogledaj jedan post
Old 05.12.2017., 16:34   #75
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Može neka intervencija na https://www.forum.hr/showthread.php?t=935701&page=89 ?
Ako Moro.hr ima nekih tvrdnji, bilo bi lijepo da ih iznese na civliziran način, dosadno mi je čitati njegova prepucavanja s hrvat22-om, to je vrćenje u krug, uzduž i poprijeko...
Ja sam svoje tvrdnje već naveo stranicama prije, sada sam napravio i dekonstrukciju (ponovno) "dokaza" tj. laži koje iznosi hrvat22, koji krši pravilnik jer iznosi lažne argumente i već godinama se pravi glup (on je doslovno rečeno kreten, to nije niti vrijeđanje već činjenično stanje jer ovo što on piše i pokušava je pravljenje od ostalih budale, on vrijeđa zdrav razum!), a korisnici poput tebe ga podržavaju da se uzdržava ovaj začarani krug izmišljotina jer vam odgovara u vašim hrvatskim šovinističkim načrtanijama. Ovo što vi pišete nema veze s kritičkim i argumentiranim razmišljanjem niti populacijskom genetikom, već ideologizacijom znanosti. Sve vas može biti sram jer mi je ponovno pukao film slušati jedno te iste pizdarije, a stvarno imam jebeno dugo strpljenje. Kada ja puknem, znaš da je gotovo. Sada je Gotovo. Moderatore također može biti sram da nakon tolikih prijava toliko dugo vremena dopuštaju kršenje pravila br. 15 "praviti se glupim".
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
You can neither remember nor forget what you do not understand.
Truth doesn't mind being questioned. A lie doesn't like being challenged.
MoroHr is offline