Pogledaj jedan post
Old 20.07.2010., 10:37   #19
Ma bravo učeni majstore, industrija i doktori znanosti sa dokazima i ljudi koji imaju direktnog pozitivnog iskustva (uključujući mene i moju obitelj za što imam medicinske nalaze) sa ionizatorima se igraju sa elektrolizom kao u osnovnoj školi, ali ti znaš što je istina jer si gospodar Činjenica! Svaka čast!
U ovom trenutku zaključujem da sam ipak malo više educiran po pitanjima vode od tebe kemičaru. Nije mi jedino jasno zašto na svaku temu na alternativi priključi neki priučeni pmf-ovac koji dijeli svu pamet svijeta jer je to on naime naučio na fakultetu, dok mi drugi nemamo baš nikakve škole, istovremeno niječući sve dokaze od ljudi koji su završili malo više škole pa i proveli neko vrijeme istraživajući u laboratoriju, pa čak i donosili neke nove teze koje su i uspješno dokazali. I što sad, ja bih trebao sada dokazivati svaku moju riječ tebi, koja je već ionako dokazana od renomiranih stručnjaka jer si ti lijen proučiti sam. Neću! Ovo je tema koju je otvorio netko tko treba savjet koju filter instalirati, a ti se javiš sa teorijom da se voda ne filtrira, a onda se pokušavaš čupati pljuvajući po područjima o kojima nemaš pojma. Sretno ti bilo, a ako tko drugi treba uputu što i gdje da gleda neka se javi, pacijenti neka idu u bolnicu.
tezulja is offline  
Odgovori s citatom