Pogledaj jedan post
Old 22.06.2012., 18:46   #82
Quote:
*Cole* kaže: Pogledaj post
Moram priznati da sam iznenadem brojem odgovora na moj prvotni post.

Kao prvo moram naglasiti jedno. Mnogi ovdje na moja pitanja postavljaju protupitanje tipa a što je sa CNN-om, Sky-om i slicnim zapadnjackim izvorima informacija - na to samo mogu reci da ih uopce ne uzimam ozbiljno, jer svatko tko se imalo informirao zna da su to usta NATO-a i Pentagona. O tome uopce nema potrebe razglabati...
Upravo tu mi se postavlja pitanje kredibiliteta ovog medija...da, mnogi od vas kazu kako na volonterskoj bazi se moze mnogo toga uciniti, no budimo i ipak malo realni. Ovo je portal koji nije voden po tom principu. Vidljivo je da je sve 'up to date', sve vijesti su brze na stranici nego kod nekih placenih informativnih organizacija, te se svojom kompleksnoscu i profesionalnoscu ukazuje kako se radi o ljudima koji rade i disu taj portal tako reci, 0-24.

Takvo sto nije moguce na volonterskoj bazi, potrebni su resursi, potrebni su financijski temelji. Sto za sobom povlaci pitanje izvora financiranja. To je jednostavno pitanje trasparentnosti. Nacin i tematika i gledista koja se ovjde iskazuju suzuje kandidate za financiranje na malo izvora...
Pa što onda nisi potegao temu o vjerodostojnosti svih medija nego si samo potegao Advance.hr?

Što nisi potegao temu o brisanju filmića na YouTube koji prikazuju stanje u Siriji drugačijim nego što se treba prikazivati?

Što npr. nisi potegao temu o medijima koji su izvješatavali kako Gadafi dijeli Viagru crnačkim plačenicima koji onda siluju žene?

Što nisi potegao naš Jutranji koji otvoreno optužuje Asada za pokolj u Homsu iako je više nego očigledno da su taj pokolj napravili pobunjenici?

I to o financiranju Advance.hr. Da li su oni igdje lagali o tome odakle im novac pa da netko može reći "uhvaćeni su u laži"?

Prema tome, Advance.hr je pravo osvježenje naspram žabokrečine zvane hrvatski medijski prostor...

Zadnje uređivanje dampyr : 22.06.2012. at 18:54.
dampyr is offline