Pogledaj jedan post
Old 24.11.2013., 21:25   #376
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Vidim da si tu utrpao svašta. Čak i Jarun. Lijepo sam ti napisao da su to objekti koji su izgrađeni za vrijeme Univerzijade.
Da, Jarun je u današnjoj formi nastao zbog Univerzijade. Možda su i mostovi, bolnice, tornjevi, kvartovi i zračne luke građene zbog Univerzijade?

Quote:
Pleso bi se dogradio da hga ne koči ova vlada sa svojom administracijom.
Vidjet ćemo i ne mijenja činjenicu da se još uvijek koristimo zračnom lukom iz 1960-ih.

Quote:
Nešto je rađeno u Splitu prije mediteranskih igara. Od toga jedino vrijedi poljud,a i on se je morao popravljati.Posebna su priča bazeni . To se je sve moralo popravljati i nadograđivati jer radovi nisu obavljeni kako valja. Dalmacija je bila odsječena od zagreba jer nikome nije bilo stalo. Balkanski krvnik tito poznat kao ljubičica bijela je išao na Brijune,a raja koja je željala ići u Split se je truckala 8 sati po konjskim stazama.
Dao ti je forumaš maloprije popis stvari izgrađenih u Splitu, a ne čini mi se da je uopće u pitanju ljevičar. Naravno, ti možeš reći da su svi ti projekti napravljeni zbog nekih sportskih događaja, ali to je samo tvoja fantazija.

Quote:
Namjerno ču napisati Hrvatski velikim početnim slovom da nagkasim da je to hrvatsko.
Drago mi je da ćeš 'hrvatski' napisati velikim slovom, ali to ti nije pravilno.

Quote:
Da to je srpska riječ
Ne, to je izvedenica iz latinskog tendere, koja je u hrvatski došla tko-zna-kako. Možda i iz Srbije, ali to nije srpska riječ.

Quote:
zeusxl kaže:
Većina je toga izgrađeno kao priprema za mediteranske igre,a o tome sasm i pisao.
Znači brodogradilišta su otvorena zbog sportskog događaja
__________________
Eure Ordnung ist auf Sand gebaut.
zami98 is offline