Pogledaj jedan post
Old 06.06.2016., 13:59   #84
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Varijacije zone su se igrale i onda..Skini si Nelsonove Buckse..Sudacki kriterij je bio drugaciji i imao si jos jedno pravilo koje mi se vise ne da ponavljati..

Drazen nije igrao ispred cetvorke Blazersa,Bogdanovic je u petorci..Potonji je poznat kao teski radnik..Ako izuzmemo atletsku zvijer Marca Gasola zbog suta,usporedi Robinsona i Howarda..
O Birdu se isto pricalo i tada,identicno..Zamisli ga sa sutom u ovo doba i sa ovim pravilima..

Jel kosarka bila niza ili ne,stvar ukusa..Ja cu reci da je to doba najvise hof u povijesti,legitimnih..A igrac kojeg mozes usporediti sa eksplozivnim PG,nek bude KJ..Mark Price je mogao sa svima u istu recenicu tada..A ja sam gledao kako danas fizicke zvijwri Calderon i Rubio orkestriraju napade..
LBJ bi dominirao,to stoji..Birdov peak je second to none,bio bi i danas..A i danas kao i onda bi uzeo kantu i kazao ti u facu kao u blue chipu..Cant jump,cant run,bad back,pathetic..

Nisam ovo ocekivao od tebe,ali ajde..Malo je i paradoks s obzirom na nedavne rasprave o fizikalijama igraca iz tvog nicka..
Više se obaziralo na ta pravila tijekom playoffa da se omogući marque igračima "veliki spektatkl" i time privuče publika

Kakve veze ima sada što Dražen nije igrao a BB igra?
Ocito je da su u totalnom drugačijim uvjetima
Ne možeš mi reći da isto gledaju EU igrače kao tih godina danas

Našao si Calderona i Rubia
Ovaj Rubio bi u to vrijeme imao 12+ asista i bio top lock defender


Ja stvarno ne shvaćam vas pojedince koji tvrdite da ste odrasli uz NBA i imate 1000+ pogledanih tekmi
Pa sam MJ je rekao da je igrao u vrijeme zone nema šanse da bi imao takvu karijeru
Zamisli Kobea(Top5) iz 2006da svaki napad ide 1v1 na jednoj strani dok četvorica leže na drugoj
45+ bi imao prosjek
Današnja obrana je neusporediva sa prijašnjom

Molim Vas samo pogledajte ovaj video i sve će vam biti jasno
https://www.youtube.com/watch?v=YM_eCnTNt1Q
uspoređujemo kruške i jabuke
curry30 is offline  
Odgovori s citatom