Pogledaj jedan post
Old 12.06.2011., 22:19   #69
da se malo i ja javim!
što se tiče postova sa zadnjih par stranica: ja sam u dalmaciji i kod nas se nitko ne izuva kad ulazi u kuću, osim domaćina, koliko god bila ludo zaljubljena u malu princezu ne vjerujem da ću ikad od mojih gostiju tražiti da se izuju, jednostavno bi samoj sebi zvučala suludo
o psu u kući ne bih komentirala, ljubimca stvarno trebaš voljeti da ga ne bi smatrao obavezom, nismo svi jednaki i u tome je ljepota druženja.
a sad ono što je tema, što me živcira od kad sam majka: ovo je moja treća beba, znači imam iskustva, djeca zdrava, napredna, u školi odlični (dvoje velikih) i sad mi se nađu žene koje su ili u nekim prošlim vremenima rađale djecu i uredno imaju po jedno, sa savjetima ili prekornim pogledima, je li joj hladno, ajme vruće joj je, kako ju to držiš, pazi joj glavu, kad ćeš na posao, zašto tad i bla-bla-bla, ajme, upucala bih sve od reda, kao da ja ne volim svoju malu princezu pa ću ju ugroziti, ma danas je kod mojih bila neka večerica sa hrpom starijih žena koje su samo sra.. pa sam bijesna, stvarno, zašto pojedinci sebi dozvoljavaju takvo uplitanje
__________________
22.12.1998. 17.3.2001. 4.4.2011.
mlada38 is offline  
Odgovori s citatom