Pogledaj jedan post
Old 22.09.2017., 17:33   #168
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Ja sam bolji od većine kod nas u ovom sektoru/poslu i opet nezaposlen, izoliran i sam samcat... evo pogledajte moj rad HNK, virtualni 3D model spreman za igre ili vizualizacije:

https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...f6&oe=5A4F2B9D


Za sebe smatram da nisam glup i da nisam ružan da bih baš ovoliko bio odbačen, moje mane(svaka osoba ima mane) su što sam mrvicu lijen i što se ne znam snać, a to opet se svodi na isto, da ne poznam ljude i nemam s kim se snać, niti način.

Dozvoliti ću si kritičnost jer mislim da je za tvoje dobro. Dakle model kao model se čini bez greške, ukoliko je doista sve renderirano u pitanju je ogroman trud i preciznost, vrhunske teksture i bla bla.....
Ali...
Nisam iz struke i možda griješim, uzmi sve sa rezervom. No na grafiku, CGI i ino gledam kao na umjetnost. A svi umjetnici prije svega trebaju maštu, replicirati postojeće možda nije lako ali zarada je u stvaranju novog, originalnoga. I kada pogledam tvoje nebo, onaj ogroman lens flare za koji je nejasno što ga stvara (ili je to totalno neuvjerljivo, izgledom i pozicijom sunce? Još gore time) mi govori da kod tebe škripi na tom dijelu. Ako je to nešto čime se prezentiraš potencijalnim poslodavcima ja bi poradio na tome.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom