Tema: Što smo mi?
Pogledaj jedan post
Old 23.09.2017., 19:02   #25
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Mislim da je podosta besmisleno tražiti definiciju. Ako vam je, ako je tebi, ovako dobro i lijepo, ako želiš još toga, nešto ste si super, a jamstva, makar i u kamen uklesali da ste dečko i cura, jednostavno nema! Ni za budućnost, ni za švrljanje, bogme niti za predomišljanje i pojedinačni osobni doživljaj. Jeste si što jeste, a biti ćete već koliko se potrudite i koliko vam zvijezde kroz vrijeme budu naklonjene. Naprosto sumnjam da će tu riječi i definicije nešto jako promijeniti. Prije djela.
Aha.
Neka i klinca naprave s vremenom pa neka joj onda kaže da se viđa s još kojom tatrane jer po njegovom oni nikada nisu bili ništa više od frendova za jeb. Što se ima čuditi kad nikada nisu razgovarali o tome što jedan drugome predstavljaju?

I kakve veze ima "definiranje odnosa" s nekakvim jamstvom. Pa nitko valjda nije toliko slijep da ne vidi da jamstva bez obzira na sve nikad nema.

Valjda bi trebalo biti normalno da se s osobom s kojom se ionako intimno druži može minimalno komunicirati o međusobnim ulogama.

Inače mi je neshvatljiv taj paranoični strah od razgovora i nazivanja stvari njihovim imenom.
Ono, koliki je problem jebaču reći da ti je samo frend za jebanje ili da želiš s njime biti u monogamnom odnosu?
Uostalom ako, kako kažeš, riječi ne mogu ništa promijeniti kad su osjećaji u pitanju, zašto onda ne izbjeći potencijalne nesporazume i nedoumice i jednostavno ih izgovoriti?
choupette is offline  
Odgovori s citatom