Pogledaj jedan post
Old 16.07.2008., 16:47   #70
Quote:
Marija10 kaže: Pogledaj post
Znam da ti se moji postovi čine neosobni, poopćeni, daleko od tvoje patnje.

Jednostavno sam se umorila i postala preodvratna sama sebi. Više nije išlo tako. Kada sam "pogledala svoj život" i "oduzela" zajebancije vezane uz hranu= nije bogznašto ostalo.

Što se tiče dnevnika, ja ti ne vidim osobite koristi od zapisivanja što jedeš (možda griješim), ionako si svjesna da jedeš previše, čak ni puko zamjećivanje trigera nije presudno jer se odbačeni trigeri mogu zamijeniti novima, trebalo bi dokučiti što je iza trigera, inače je sve to grebanje po površini.

To da te nitko ne smije vidjeti takvu i da ćeš izaći među ljude kad se dovedeš u red.
Postovi ti ne mogu biti neosobni. Tu si i pomagažeš meni i ostatku jedača, i samim time što se i u nekom daljem sjećanju vidiš kroz moje i bilo čiji tipkarije ovdje već stvar čini osobnom i za tebe. Zato, hvala što se prisjećaš svega toga. Znam da ti to nije najsvjetliji trenutak u danu.

a ja- ja sam si mislim prije tih par dana postala preodvratna. odvratnija nego ikada prije. uvijek do sada je bilo: 'a je..ga! prežderala sam se, fuj sam. opet sam utukla loš dan u premiloj hrani i idemo sad na dijetu.', ali sad imam neki drugi osjećaj. teško mi ga je definirati, ali kao da se gledam odozgora i poželim se pogladiti po vlastitoj kosi, kao neko izgubljeno dijete i reći si: 'a sirotica moja'. Žalim se. Čitajući ovdje sam shvatila da uopće ne uživam u hrani, nego u razmišljanju o njoj kao nečemu što zaslužujem nakon bilo koje zajebade koja se desi. Kao da mi ona treba da usprkosi svemu lošemu, a zapravo uopće ne uspijevam uživati u njoj jer ju proždirem, gutam, ne doživljavam, trpam. Prvi put nisam ljuta ni ogorčena, već se istinski žalim i suosjećam sa sobom. A dnevnik: osobno mi za sada pomaže i zadržati ću ga neko vrijeme, više zbog analize emocija nego zbog popisa namirnica i trigera, jer ih u biti do danas lako prepoznajem, predugo sam u tome, tako da i znam kada mi slijedi prejedanje.

(p.s. hvala ti beskrajno na tvojim realnim postovima. svijesnija sam zbog njih. podrška je za k**ac, ako se temelji na uljepšavanju i pričama: drži se, sutra je novi dan. napokon se želim probuditi sama u tom novom danu i samo želim činjenice i ružnu istinu. sipaj sve. sve. )
__________________
hit.. the bang! bang!
violia is offline  
Odgovori s citatom