Pogledaj jedan post
Old 24.01.2015., 22:09   #6
Quote:
vanessa01 kaže: Pogledaj post
hvala na misljenjima...no sve to na stranu samo pokusavam shvatit kako nikako ne inicira da mu je do sexa jer navikla sam da on prvi prilazi jer ja od umora zaspem kao top, nikad bas nikad ja njemu nisam prva prisla jer kazem uvik je on taj i nikad mu to nije smetalo
E pa sad mu smeta.
To možeš ignorirati i čekati da sve bude samo od sebe kao prije ili... možeš nešto poduzeti.

Danas nije jučer a sutra neće biti kao danas. Dojadilo mu da samo on inicira, svakome to dojadi.
Misli da nije željen jer ti samo čekaš na njega... ne pokazuješ jasnu želju ni namjeru.
Nemaš strasti za njega.
Znam da imaš djecu, obaveze, umorna si ali imaš i muža.


Po ovome što sam ti boldala nalazi se rješenje tvoga problema a osim toga muž ti je sam rekao. Ne trebaš prevoditelja i filozofske analice na 10 strana. .

Razmisli, malo se opusti i pokaži mužu da je željen. Budi malo kreativna. Da ne dođe neka koja sa tim nema problema.
Koja ne čeka muža da to inicira.

Često tu dođu neke koje se žale na isti problem a onda se otkrije da su mrtva puvala ili čekalice... ljuet što mužu više nije zabavno da samo on inicira seksa.Kao iniciranje i strast za smatraju čipkaste gaće i draganje po ruci dok se gleda Dnevnik.

Pa se čude kako je to mužu dosadno. Čak i kada im muž direktno kaže u čemu je problem ne žele to prihvatiti ni shvatiti.
Razumjela bih da su aspergeri jer oni loše čitaju neverbalne znakove ali nisu.
Drže se one... " pih tako se oduvijek radilo i baš me briga.. ne želim ja ništa mijenjati". To zamara.
Nije lako ženi početi ako je plaha ali to ti je muž.
Zato se dobro naspavaj (klince neka u to vrijeme netko pričuva), klince stavi ranije spavati i navali.
Pa pokaži mužu da nisi mrtvo puhalo.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom