Pogledaj jedan post
Old 04.11.2016., 21:58   #17
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Moja ne žudi za prijateljima cijeli dan. Išla je u vrtić gdje se izigrala s prijateljima pa kad bismo je pokupili ostatak dana bi se igrala s nama ili bismo išli nekud, u park i sl....tih par sati do spavanja brzo prođe. Tijekom ljeta se igrala vani, vikendom je često bila kod bake. Sad ide na boravak i do pola 4 je s društvom. Poslije je s nama, ima dva sata tjedno izvanškolsku aktivnost.

Nemamo običaj imati često goste, jednostavno smo takvi. Nije ni ona do sad nikog poželjela dovesti doma. Kaj ja znam, valjda smo čudni .

Sviđa mi se prijedlog od nosorogice. Mada bilo bi vjerojatno ok da mamu ipak ugostim na kavi da zna žena kod koga joj je dijete
niste čudni i mi smo takvi...ili smo i mi čudni
dva puta tjedno aktivnosti, ostalo se jedva vidimo i mi, vikend uvijek neki muving...
ista situacija, ona dovuče broj, organizirali smo neke susrete dok je bilo lijepo za vani, sad stalno cvili da bi išla kod ili zvala neku E, a mama i ja nikak da se dogovorimo. mislim, znam da nije baš ono...super da ti pokupi netko iz škole dijete koga jedva znaš, al jbg žena ne dođe do 18 s posla, djecu kupi čuvalica...nikad se naći... a u 18 već pomalo vrijeme za skori razlaz, a ne prvi susret. valjda ćemo se jednom potrefit na nekoj kavi za upoznavanje kak spada, a onda poslije cure nek guštaju solo.
 
Odgovori s citatom