Pogledaj jedan post
Old 31.12.2008., 11:02   #68
bok svima!
ja imam ureplazmu i streptokok. doktorica mi je puno ispričala o svemu al moram izdvojit nešto što nisam primjetila da je itko spomenuo....rekla je da ne smijemo uopće imat spolne odnose tokom 3tjedna + to sto narednih 6mjeseci mozemo imat samo s kondomom sigurnosti radi...meni i muzu je prepisala 3dana sumameda i 21 dan doksiciklina....rekla je i da je eritromicin opasan za jetru žena lake građe(poput moje)...i da su jako ceste upale jetre zbog primjene eritromicina u žena....ureaplazma se primarno liječi doksiciklinom,,,a streptokok se prenosi oralnim seksom,,,pa se drage cure mi kockajmo.....
prije svega ginekolog mi je dao eritromicin, uopće nije napomenuo da nema seksa niti je rekao da dodjem ponovit briseve...suludo?!! ja sam tek tako otisla svojoj doktorici opće prakse da vidim kaj ce rec i eto ga na. nije ni cudo da se ljudi jako dugo liječe i ne uspijevaju iskorjenit smeće kad im se uopće ne kaže sve sto trebaju znat da se sto prije izliječe...
dal se netko slično liječio...? navodno jos trebam ponovit nalaze 2 puta da budemo sigurni da vise nema niceg...
superlight is offline  
Odgovori s citatom