Pogledaj jedan post
Old 27.03.2011., 11:27   #75
Quote:
srcelence kaže: Pogledaj post
http://tinypic.com/view.php?pic=2nlbxnm&s=7

Evo da malo probudim temu o snovima...

sanjala sam da sam preplivala Brački kanal ili tako nešto slično. More je bilo izrazito valovilo i muljavo. Nije mi bio potreban veliki napor da bi doplivala do kopna, niti sam se bojala. Na obali sam sjela u bus za zg.
osjećam da je san pozitivan, al ipak bi čula i astro pozadinu sna. sanjala sam ga u prvoj polovici ovog tjedna (22/23. ili 23/24. ožujka), ubij me nisam ziher.
Pa ti si k'o pravi Veljko.


Kratka analiza sna:

Ovaj san oslikava svijest osobe da je neku njoj nejasnu i tešku situaciju uspješno prebrodila (preplivala). Pače nije niti izgubila snage onoliko koliko je možda mislila da će ta situacija od nje zahtjevati. Nakon što je savladala određene prepreke ona staje na čvrsto tlo, sjeda u autobus i odlazi u velegrad...

Kanal koji se ponekad naziva i vrata je mjesto u moru na kojemu se dvije veće kopnene mase približavaju i tvore morski prolaz. Kanali su u prošlosti imali veliko strateško značenje za pomorski promet jer se kontroliranjem kanala kontrolirao ukupni morski promet tim područjem. Zato razmisli što to u simboličkom obliku znači za tebe i tvoj život? Koje su to dvije strane između kojih moraš plivati? Kakve situacije moraš preplivati da bi u životu mogla ići dalje?



Astrološka pozadina sna:

San se odvio u vrijeme Sunce/Mars/Uran konjunkcije s tim da su Uran i Sunce taman prešli u znak ovna (novi početci). Ali time su i prešli preko Saturna (naporan, težak rad). Dispozitor Saturna je Neptun (plivanjem).



Zaključak:

Mišljenja sam da ovaj san zorno oslikava te tranzite jer to su velike energetske promjene koje trenutno živiš. Prelaskom Urana preko Saturna iz znaka riba u prvi znak astrološkog kotača...ti doista jesi na jednom energetskom nivou savladala teške životne lekcije (Saturn) i krenula prema novim početcima (Uran u ovnu). Za tebe započinje novi period života u kojem ćeš uz puno manje napora savladavati prepreke (Jupiter/Uran u znaku ovna). Pružati će ti se i mnoge nove mogućnosti za napredak u životu (odlazak u velegrad)...
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom