Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 05.04.2012., 11:37   #2075
Quote:
Todos.Locos kaže: Pogledaj post
ja se toplo nadam da je do 1.6.
inace, takoder sam citala kao da nam sada ide period koji nam je odlicno aspektiran za posao a ljubav tek tamo na jesen/zimu krece na bolje
ako tko ima kakve optimisticnije prognoze neka javi!
evo optimističnije prognoze! ja sam vrlo skeptična djevica prema svemu, nisam religiozan jer mi to nema smisla uopće, ni u astrologiju ne mogu reći da vjerujem, priznajem da ima nekih stvari koje mi logika ne može objasniti pa dopuštam da ima ipak nešto u astrologiji. No ono što stvarno vjerujem je to da nam je onako kako si sami napravimo.
Dakle ako pročitam tekst u kojem piše da će mi biti loše idučih mjesec dana i to povjerujem vjerojatnost je jako velika da će mi stvarno tako i biti. Prema tome isto tako ako odlučim ne povjerovati tom tekstu, neće mi biti tako. Svima je onako kako si sami napravimo!

Tako da ja ne vjerujem u te stvari "bit će nam teško do kraja godine", možda nepovoljno, ali uz malo truda i volje može biti predivno.

Čini mi se da sve više ljudi na forumu koriste astrologiju više kao ispriku da se osjećaju loše nego kao sredstvo za spoznavanje novih stvari...

eto čisto malo misli jedne djevice
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom