Pogledaj jedan post
Old 30.12.2015., 10:33   #98
pa da budem iskrena, ja se i osjećam nekako zapušteno bez tog nekog minimuma iako mi malo šminke ne čini dramatičnu razliku. ali nekad mi se jednostavno bude takva i to je cijela priča. neš' ti labela i maskare.

inače, opet ću za sve okriviti kosu jer ta ako se ne stilizira (zahtijeva neko vrijeme) ode u nekim svojim čudnovatim smjerovima, a kad je taj džumbus neukrotiv, ne vidim neki smisao da se malo šminkam jer je opći dojam jednostavno bezveze.
i evo, jučer mi je za tuširanje, feniranje, no make up izgled trebalo točno sat vremena zbog prve dvije točke. ako uzmemo u obzir da zbog treninga i ostalih obaveza praktički moram osmisliti raspored kad ću gladiti te vlasi jer mi se ranije događalo da na kraju moram dvaput dnevno prati kosu...ne dolazi u fakin obzir da se feniram dvaput dnevno. i onda mi to više nije gušt, nego tlaka.

fun fact je da sam neki dan u 5 minuta izašla s frendicama nekuda i odlučile smo sjesti na kavu, ali pošto smo sve bile u sličnom stanju, odvezle smo se u najbliže selo jer da nas netko ne vidi takve. mislim, meni je to smiješno, ali istodobno i zabrinjavajuće.
u svakom slučaju sam odlučila poraditi na tome i manje hodati okolo kao da me poplava izbacila.

danas bi mi trebala stići sleek paletica
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom