Pogledaj jedan post
Old 17.01.2016., 14:56   #41
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
Jeste li jos uvijek u braku ili?
Jesmo. Imamo krasan brak
Obadvoje smo sretni i ispunjeni do krajnjih granica.

Ovako ću ti reći iz svog iskustva...kada prestaneš nekoga voljeti, onda je to kraj priče. Barem u mom slučaju, a čini mi se i kod većine ljudi.
Ostaješ u braku zbog bruć-truć i inih razloga.

Ali brak je i dalje loš. Dakle "ljubavnik" je bio samo pokušaj (nevješti ) mog izlaska iz tog braka. Ali čovjek nije htio više (mislim da je đubre )...šalim se naravno. Ali u svakoj šali i zrnce istine!

Moj muž se izuzetno trudi oko mene (sada)...godinama nije baš previše imao razumijevanja, volje, ljubavi i da ne nabrajam...godine su učinile svoje. U jednom trenutku izvori presuše...ne kažem da je to i tvoja priča. Ne znam tebe, ne znam tvoju ženu...ali ako te više ne treba i ne želi, teško da ćeš bilo kakvom drastičnom promjenom svog ponašanja vratiti njezinu pažnju.
Govorim naravno o slučaju ako te je prestala voljeti. To ne znam...

Nema tu pomoćnih sredstava koji vraćaju stvari na početak priče ili jako rijetko se to događa. Ona može tako živjeti dok...ili dok ti...ili jednostavno ostanete u tom nekom nezdravom odnosu dalje jer...

Svi mi krojimo svoje živote onako kako znamo ili ne znamo. Pitanje je samo po kojoj shemi...često je nasljedna, pa temeljem onoga što smo dobili tamo negdje davno formiramo neke svoje obrasce koiih se držimo.

Ne kažem da je moj muž jedini krivac. Krivnja je uvijek obostrana. Ali ljubav je fluidna...i onda je i promjenjiva...nekada raste, a nekada naprosto pada...ako na vrijeme ne zaustavimo pad ode....u nepovrat.

Moj savjet je da pokušaš sa njom razgovarati, ako te STVARNO zanima što se događa i ako si STVARNO spreman čuti istinu...ako nisi, zatvori dobro oči i guraj dalje...i čekaj...tko zna sve je moguće ponekad (rijetko, ali...).
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom