Pogledaj jedan post
Old 20.02.2011., 19:10   #458
Quote:
ciganica kaže: Pogledaj post
slažem se s napisanim postom da u vu do 25.8 nije poginuo niti jedan jna vojnik. imena i prezimena koja se spominju u fhp nemaju veze s jna
Nego s kim imaju veze ?

Pa to su ljudi iz Srbije... eventualno četnici - ista stvar... a ginuli su i pripadnici JNA... prvi tenk u Vukovaru uništen je u sedmom mjesecu prilikom okršaja u Staroj Banijskoj - od čega postoji i slika... bilo je pokušaja JNA da se tokom osmog mjeseca ubaci na Lužac... a i mnogih drugih okršaja...

Quote:
istina je i ta da je nekoliko branitelja imalo po jedan ili dva pogodka s tim da nije sigurno govoriti o uništenom oklopu. možda je samo oštećen.
Drago mi je da si konačno dala odgovor na pitanje tko si zapravo...



Izgleda da su se neke osobe na forum hr učlanile samo zato da bi se "složili" oko toga da je bitka za Vukovar izmišljotina... već je bilo više pokušaja nametanja zaključaka tipa "svi se slažemo da je istina što Srbi govore"...

Ne znam da li su ostale kolege s foruma primjetile da je ovom temom na perfidan način zamijenjena tema "Bitka za Vukovar"... koja se temeljila na svjedočanstvima vukovarskih boraca - sva su slična - a potpuno suprotna ovim zaključcima...

Ja prihvaćam mogućnost da je u Vukovaru poginulo/uništeno manje ljudstva i tehnike nego što naša strana govori , samo bih konačno volio vidjeti neki konstruktivan post na tu tvrdnju - s raspodjelom gubitaka po dijelovima vukovarske fronte...

Svima koji ove tvrdnje osporavaju jedini je argumant neslužbena izjava Miroslava Lazanskog koja je zapravo već opovrgnuta izjavom generala Biorčevića u kojoj su su navedene veće brojke od Lazanskovih... ali i Biorčević se usrao u gaće jer je ustvrdio ovo:
Quote:
Biorčević je objasnio da je tijekom opsade Vukovara većina vojnih aktivnosti bila vođena na distanci i iz dobro utvrđenih rovova.
I vi ćete vjerovati čovjeku koji je tako nešto izjavio ?

Pa izjavio je glupost...

Oni idu logikom negiranja cjelokupnog događaja kao takvog - jer takva laž najbolje prolazi - a na ovom forumu ima bezbroj glupana koji misle da je prikrivanje stvarnih gubitaka stvar prošlosti , ili nemoguća misija...

Zadnje uređivanje Keva : 20.02.2011. at 19:18.
Keva is offline  
Odgovori s citatom