Pogledaj jedan post
Old 08.08.2011., 13:06   #1206
Quote:
defs kaže: Pogledaj post
Koristim kombinaciju shampon Ducray Kelulal DS + Elocom losion (steroid) za ispod ociju kad me pocne jako peci. Uglavnom, htio bi izbaciti ovaj doping ali nemam ga s cim zamijeniti jer nista ne pomaze tako efikasno i skoro trenutno i mogu reci da sam skoro ovisan o tom Elocomu. No, drugi dan mi pobijele pigmenti u krugu od 3cm od mjesta di sam primijenio Elocom. Probao sam mazat s kremama tipa Nivea ili zg melem, ali one imaju takav ucinak da nisam uopce siguran dal imaju kakvog ucinka.
elocom mi se cini prejak za tanku kozu ispod ociju
pitaj u ljekarni ili probaj naruciti neki od biljnih proizvoda. ja ti ne mogu preporuciti neki jer jos niti jedan na bazi biljaka nisam probala ali netko je spominjao onaj oliva melem. mozda bi mogao pomoci (http://www.zraka-sunca.net/shop/)
a nivea i melem nemaju nikakav ucinak na seboreju. one samo umiruju umornu/upaljenu kozu..



Quote:
chiril kaže: Pogledaj post
U medjuvremenu, pojavila se seboreja i na nozi, s unutarnje strane gleznja, u obliku crvene fleke koja svrbi i prhuta se (dali je netko imao slican problem?).
jesi siguran da je seboreja? to mjesto mi je vise za psorijazu ali ne mora biti....
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???

Zadnje uređivanje mejan : 08.08.2011. at 13:11.
mejan is offline  
Odgovori s citatom