Pogledaj jedan post
Old 16.03.2005., 19:33   #9
Quote:
Sasha kaže:
Puno hvala m!Ro

Zanima me još samo jedna "sitnica": koliko love moram računati?
Znam da je teško reći, ali eto, makar neka procjena.. radi se o 55m2 poda + cijeli krov + bočni zidovi visine oko 1m + 2 pročelja...
Teško za reći. Knauf je u biti dosta skup jer ljudi obično računaju sa cijenom ploča a zapravo je popratni materijal daleko skuplji (profili, gips, trake, vijci...). Krovni prozoru su oko 2500 kn sa opšavom komad. Ne znam, rekao bi oko 100 000 kn. Ja sam u 90 kvadrata ulupao do sada oko 300 000 kn, ali u to je uračunato 300 utrošenih kvadrata knaufa (da,da nabere se), 5 krovnih prozora, u bočnim zidovima dvoja balkonska vrata (2x2m), sva elektro-instalacija, oko 110 rasvjetnih tijela (halogenih), ozvučenje u svim prostorijama, antene, električne-brave, plin, struja, voda, klima, grijanje, klasičan parket, šank, jedan stakleni zid (kupaona 3x2m), hidromasažna kada, kožna garnitura, brdo preskupih ploćica, malarija... Uglavnom izgleda stvarno luksuzno. No daleko više od novaca je potrošeno živaca i vremena (3 godine). Predlažem ti da prije nego što počneš raditi dobro razmisliš što želiš od tog prostora, meni je misao vodilja bila mjesto za čisti užitak.
m!Ro is offline  
Odgovori s citatom