Pogledaj jedan post
Old 14.02.2012., 23:58   #70
zatečeni u jna

NASTAVAK....Kad sam se nakon nekog vremena čuo s vojnikom iz Skoplja doznao sam sljedeće.Da nisam dezertirao završio bih u Slavoniju kao i oni, i tko zna kako bi završio jer sigurno bih odbio sudjelovat u ratu protiv svoje države.U okršaju s našom vojskom bili su sto ranjeni što zarobljeni, poslje su pušteni kućama i rekao mi je da su naši s njima postupali fer i korektno.Svoje ime kao i ostalih nisam spominjao ako ovo pročitaju prepoznat će se jer smo sve skupa prošli.Moga bi i HTV napravit jednu emisiju OTVORENOG i pozvat nekog iz ministarstva obrane da se progovori o ovoj temi i reče stav države o svemu ovom.Ako smo poslani da urušimo JNA i njenu moć svojim neposluhom i dezerterstvom to smo napravili. Ali mnogi nisu uspjeli proć nekažnjeno a da negovorim o onima koji su poginuli ili ranjeni na krivoj strani a tamo nisu htjeli biti.Neznam dali su ti ljudi bilo kako obeštećeni,ako nisu to je sramota koja traje već 20 godina.Poslje sam bio u HV-u ali to nije tema pa o tome neću niti pisati.
franeb is offline  
Odgovori s citatom