Pogledaj jedan post
Old 09.07.2012., 14:01   #73
Pozdrav!
Ovo sam pitanje mogao postaviti i na thread u vezi cijena popravka, ali ajde...
Prije malo više od mjesec dana pao sam i slomio gornju dvojku. Osim što sam se čitav pošteno razbio, ipak mi je najviše žao bilo tog zuba s obzirom da doslovno nikad do sad nisam imao nikakvih problema sa zubima, ni karijes ni bilo što drugo. Zub se nije skroz odlomio, ostala je otprilike 1/3, možda i manje, od njega.

Bio kod zubarice, ona rekla da će vaditi živac, još neke stvari koje nisam popamtio, a što se plaćanja tiče - jedan dio pokriva zdravstveno, a drugi dio naravno morat ću ja platit. Malo je reći da sam se iznenadio kad je rekla da bi porculanska krunica i sve ostalo došlo oko 1800 kuna, tim više što mi i mama ima te "zubne implatante" a ona ih je platila oko 700, 800.

Ima li tko ovakvih iskustava, kako cijena naraste na tako puno, koliko su uopće dobri ti porculanski zubi. Znam da mi zub više nikad neće biti kao nekad, ali kolika je mogućnost da ću imati s tim zubom problema i u budućnosti, pročitao sam da može loše djelovati i na okolne zube (jedinicu i trojku, možete misliti kako sad izgleda ), a vidim da i ljudi kojima je vađen živac imaju kasnije problema...

Molim vas neke savjete, objašnjenja
Ako će kojeg biti, hvala na odgovoru
Madsen is offline  
Odgovori s citatom