Pogledaj jedan post
Old 11.09.2012., 15:05   #75
Quote:
tihomir muraja kaže: Pogledaj post
vidim da puno sereju neki heroji pa da vas pitam kakva ja prava imam služio sam jna od 12 mjeseca 1990 dok nisam pobjegao u 6 mjesecu 1991 ali nisam pobjegao doma nego u zng tako da moji kod kuče uopče nisu znali gdje se nalazim kada me je došla tražiti vojna policija nakon provedenih oko 45 dana u zng-u dođem kuči i uhvati me vojna policija te me sprovede u vojno istražni zatvor u beogradu gcje me osude na 8 mjeseci zatvora.čim sam primijo presudu prebacili su me u padinsku skelu civilni zatvor u srbiji pretvoren u logor za ustaše nemoram prepričavati šta sa je tamo događalo neki mogu prtpostaviti a neki i znaju neke stvari me je i sram govoriti no sretan sam što sam izvukao živu glavu uglavnom su mi smanjili kaznu i pustili me na slobodu 27.12.1991. dajte sad molim vas mi recite kakva ja prava imam ako ih imam i koe da se obratim za postizanje nekih prava ili statusa posjedujem svu dokumentaciju od suđenja
bok stari,uz sve dužno poštovanje prema tebi i svemu kaj si pretrpio daj molim te objasni još jednom kako si napisao da si pobjegao i u isto vrijeme uhapšen od strane jna u 6 mj. i sakupio 45 dana zng-a u istom mjesecu,mora da si se zabunio kaj ovdje nije bitno ali ti datumi će ti biti jako važni u utvrđivanju i ostvarenju tvojih stečenih prava
germa-klen is offline  
Odgovori s citatom