Pogledaj jedan post
Old 15.05.2008., 14:35   #7
Quote:
JonathanL kaže: Pogledaj post
Za dobar savjet trebalo bi malo vise detalja... ovako nema smisla nagadjati o problemu i mogucim rjesenjima... jeste li probali, sta inace radite u seksualnom podrucju... gdje nastane konkretni problem....

Moja sadasnja djevojka je imala slicnih problema sa strahom....
vrlo uspjesno smo ih rjesili, ali bez vise detalja it nazalost ne mogu pomoci (niti bilo tko)....

jeste li pokusavali? gdje zapinje? malo odredjeniji opis problema.
Inače,nemam težih psihičkih smetnji kako su me okarakterizirali neki...slična sam svima vama i različita do društveno prihvatljive mjere.Imam divnog muža, koji ne švrlja okolo(kako nekolicina riželjkuje ne bi li valjda očuvali muški dignitet),volim ga,a i onOčito) voli mene.Problem je moj strah od boli koji je toliko velik da me priječi da na neki način postanem žena,supruga i majka,a sve bih od toga žarko željela bit....Dakle,moj problem je strah od boli...i, nisam zatucana,...nisam slušala raznorazne priče pa si zatrovala jer sam negdje čula da prvi seks boli ko klanje.Jednostavno,je to moj osobni doživljaj...teško se otvaram ljudima i puštam ih u svoju intimu da me ne bi povrijedili...čini se da sam taj stav prenijela i na spolni čin i sada ne znam kako si pomoći....

Nadam se da je to malo određenije...isto sam stavila i na ljes pa sam dobila par dobrih savjeta i hrpu pošalica...
DJTalia is offline  
Odgovori s citatom