Pogledaj jedan post
Old 31.03.2004., 21:30   #18
Ahh....Tesla....the memories

Ne znam di bih poceo...vidim da se manje-vise nije puno toga promijenilo...
Kad se sjetim svih tih profesora...ajmeee
Vjerojatno ste culi da su Sokija jos davno bacili u kontenjer, lol...
Tomic...ah...koliko god je znao koji put nazivcirati covjeka, fakat je legenda..."jedan mirogojcek...dupljak...nish koristi" Kad nas vidi pa se uhvati za srce i smije se...
Musa...heh..nisam ga imao ali sam bio na par njegovih satova...slikali smo se s njim i tak..jednom ga je jedan lik pogodio nogom u guzicu pa je ovaj trcao za njjim po ucionici...lom od smijeha...
Nemes...ne znam kak' je sada, ali prije koju godinu uspijevao je reci rijec "dakle" 100-tinjak puta u minuti..provjereno!
Potez, potez, dakle potez....lol
Andric!
E taj nije bio normalan, lol...necu ni spominjati sta su mu sve na satu radili...kaos!
Rajcic...imao sam ga samo 1. polugodiste(brise znoj sa cela) jer je bas te godine isao u mirovinu....lik je bio lud do boli! Nema kod njega...samo je jedan Bog i zove se Rajcic, lol...
Long live Slavko Danko
A Tojcicka?? ucenik:"U romanu se desava..." Tojcic: "Desit ce se tebi u 8. mjesecu" Tu recenicu necu nikad necu zaboraviti
Negovec aka Pervan....lol..
Ima tu jos profi vrijedno spomena ali post bi bio previse dug....Pozdrav svima koji su isli ili idu u Teslu...

wuk...ako se brines kako ces proci-nemoj Ja stvarno nisam ucio osim nesto sitno pri kraju godine...uzivaj dok mozes, Tesla je jedan od boljih dijelova mog zivota iako sam se znao tako zivcirati....c c c ....
Good luck!
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom