Tema: Akne #2
Pogledaj jedan post
Old 16.03.2012., 09:27   #279
Quote:
tampi kaže: Pogledaj post
evo da se i ja prikljucim ovoj temi stvarno trazim na netu razne odgovore i citao sam mnoge knjige o zdravlju i ljekovitom bilju i također probao sve sto je bilo po preporuci i nista...

inace od otprilike od 15 godine, (vec sam bio tad u pubertetu) to je bilo pocetak srednje skole, tad su krenuli problemi sa licem, prvo su mi se pristici nakupljali najvise na samome obrazu, oko sljepočnice i na čelu nesto...a danas kad imam 20 godina maknulo mi se sa tih dijelova ali je preslo na vrat, odmah ispod brade otprilike, ali ovaj put mnogo snaznija upala nego ikad do sad, na desnoj strani vrata ne toliko dok na lijevoj je akna na akni i sve upaljeno crveno kao ogromna crvena rana izmedu vrata i lica... jako pece, inace isto nakon tusiranja ili umivanja to crvenilo se jos vise upali i uzasno svrbi, a kad se ujutro probudim onda mi se ljušti koža, danas imam malo samopouzdanja zbog toga okrecem se na drugu stranu da sakrivam taj crveni dio ili nosim majice i jakne sa visokom "kragnom"...

...ja neznam to je sve postalo nesto divlje, ja vise neznam kako sta...koristio sam razne kreme i gelove od eutena, ozone o3, aknithol, razne kreme i pomazi od nevena, pio cajeve od nevena, kamilice , koristio alkohole za ciscenje lica i alkohol sa klindamicin losionom, koristio sam dercome gel, razne sapune i opet nista i nista i fucking nista, doslo mi je da si lice krenem mazat rakijom da mi upala prode koliko sam bio ocajan, imam veliki problem i neznam kako ga rijesit

jedino mi je bilo dobro lice , u 7-8 mjesecu taj period dok sam vani vise radio na suncu i kad sam isao na more, sa mora valjda od te soli itd. mi se popravilo i bilo je super molio sam Boga da tako ostane ali nije opet se vracalo...pfff neznam vise sta cu, dali isto neko ima ovakve probleme ili moze pomoc...
Meni isto po ljetu lice bude super...
Ne mislim da je toliko stvar u moru koliko u suncu.probaj piti vitamin d i cink,ali pazi sa kolicinom jer je vano vec sad dosta sunca,ttebat ce ti recept za to pa odi do doktorice


Sent from my iPhone using Tapatalk
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom